Meral Eker Hakkında
PROFESYONEL YOL ARKADAŞINIZ

Merhaba, ben Meral Eker.

Gayrimenkul sektöründe size rehberlik edecek profesyonel yol arkadaşınız.

Nitelikli konut ve ofis alanında 10 yıllık bir tecrübeye sahibim. Bu dönem içinde başta İstanbul Anadolu yakası olmak üzere Türkiye’nin birçok bölgesinde farklı hacimlerde pek çok satış ve kiralama işlemine aracılık ettim.

Gayrimenkulünüzle ilgili tüm ihtiyaçlarınıza cevap verebilecek bilgi birikimim ve çıkabilecek olası sorunlarla ilgili derin bir tecrübem var. Size özel yaklaşımlar geliştirirken iyi sonuca ulaşmak için titiz, planlı ve özverili bir şekilde “siz odaklı” çalışırım.

Biliyorum, “Ayinesi iştir kişinin lafa bakılmaz” ama şunu iddiayla söyleyebilirim ki, bir kez benimle çalışırsanız, daima benimle çalışacaksınız. Size, biraz da kişisel bilgi vermek isterim. Sosyoloji okudum. 50’ler kulübüne yeni girdim. 30 yılı aşan mutlu bir evliliğim ve 29 yaşında bir oğlum var.

Mesleki tüm yetki ve yeterlilik belgelerine sahip bir gayrimenkul danışmanı olarak, ülke genelinde gayrimenkul sektöründeki hizmet kalitesinin artması amacıyla, danışman ve danışman adaylarına düzenli eğitimler veriyorum.

Bir gayrimenkul kiralamak, satmak ya da almak istiyorsanız, lütfen beni arayın ya da bir e-mail gönderin. İletişim bilgilerim aşağıdadır.

+90 553 246 7222

Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Uzmanlık Alanlarım

Kozyatağı, Caddebostan, Suadiye, Fenerbahçe, Kalamış, Göztepe