Makale Dizini

MÜŞTERİ YORUMLARI

Emlak piyasasında yitirdiğim güveni kazanmamı sağlayan;

Sn Meral Eker;
Teşekkürler.

Emlak piyasasında sürekli değişen değerler, sunulan cazip imkanlar, hepimizin kafasını karıştırıyor iken diğer yandan psikolojik baskı altında endişelerimizi tetikleyen yerli, yersiz deprem açıklamaları ve hala anlam katamadığımız kentleşme projesi ile karışan akıllarımızı, sürekli sorular sorarak herkesten fikir almaya çalışarak iyice allak bullak etmişken, profesyonelce birinin el uzatılması istediğim anda; emlak piyasasındaki kişilere karşı yitirdiğim güven duygusunu tekrar kazanmamı sağlayan;

Öncelikli olarak kendine ve işine duyduğu saygı, iyi bir profil avcısı, hızlı ve kıvrak bir zeka, problem çözmeye odaklı bir düşünce yapısı, sabır ve takip ile beslenen bir iş ahlakı ile özünde deneyim ve tecrübeyi kullanırken insani değerleri hala yitirmeden hizmet vermeyi prensip edinmiş Meral Hanım’ı tanımamdan duyduğum memnuniyeti sizlerle de paylaşmak istedim.

Dilek Gergeroğlu

Meral Hanım,

Nef 163'te almış olduğum dairede göstermiş olduğunuz ilgili ve alaka için teşekkür ederim. Aldığım hizmet konusunda çok yardımcı ve yapıcı oldunuz.

Başarılarınızın devamını dilerim.

Mehmet Seymen

Nef 163 projesinin yanlış emlak ofisi seçimi sonucu daire satışlarının neredeyse imkânsız hale getirildiği, karmaşanın hâkim olduğu bir süreçte son derece profesyonel, hızlı ve etkin yaklaşımlarıyla kısa sürede sonuca ulaşan Meral Hanım’a teşekkür ederim.

Ayşe Çamlıkaya

Emlak sektöründe maalesef bu kadar kalite düzeyi yüksek bir emlak danışmanı bulunmuyor. Kendisinin alıcı ve satıcı ile olan alaksından çok memnun kaldık. Kendisine iş hayatında başarılar dileriz.

Burak Baki İğdeci

Alım-Satım farklı düşünce yapısındaki kişilerin, niyetlerin ve egoların çarpıştığı bir düzlem olabilirken, iyi niyetli, konusuna hakim, güvenilir liman arar insan. İşte tam da böyle bir ihtiyaç halinde tanıştık Sayın ve Sevgili Meral Eker'le. Kendisine ve işine saygılı, özenli, dikkatli, kaliteli, sevecen, işini ciddiyet ve sabırla sonuna kadar takip ederken insani değerleri koruyabilen nadir kişilerden. İnsanın halinden, tavır ve üslubundan anlayarak, problem çözme becerisine sahip, uyumlu, dengeli, vicdan sahibi, aklı selim, işine minnet duyabilen güvenilir bir hanımefendi tanıdım. Kendisine içtenliği, ticari, beşeri ve insani olarak kendisini yetiştirmek için verdiği emekler ve bizler için gayretleri, kıymetli zamanı, ve tüm emekleri için teşekkür ederiz. Her işinin uyum içinde kolaylıkla ve yolunda gitmesini, ferahlık, iyilikler içinde başarılarının devamını dilerim.

Deniz Memişoğlu

Profesyonelliğiniz, ilginiz, alakanız, sistemli ve benimle sürekli irtibat halinde çalışmanız sonucunda en uygun kiracı adayını beni yormadan ve en kısa sürede bulduğunuz için size çok teşekkür ederim. Çalışma hayatınızda başarılar dilerim Meral Hanım.

Abdullah Koçyiğit

Sevgili Meral Hanım,

Verdiğiniz emeklere teşekkür ederim. İşini gayet iyi bilen profesyonel düşünüp insancıl yaklaşan güvenilir bir imaj bırakan bir danışmansınız. Sağ olun, iyi ki varsınız.

Fatoş Şişmanyazıcıoğlu